Equip de mestres 2018-19

Equip directiu

imma                   marta                laura                      clara

           Directora                                Cap d'estudis                                Secretària                                Coordinadora Llar d'Infants

        Imma Solano                    i Coordinadora de Primària         i Coordinadora d'Infantil                              Clara Gil

                                                         Marta Casanellas                            Laura Palet

 

Educació Infantil: Llar d'Infants

     isabel                   clara                      iolanda gemma mendez

     Tabalets (Llar 1)                Patufets (Llar 2)                                    Mestres de suport i reforç

     Isabel Fernández                    Clara Gil                                Yolanda Jiménez                      Gemma Méndez

 

2n Cicle d'Educació Infantil

   cristina c           elena        laura          baliu  montse clarasso gemma mendez

      Follets (EI 1)           Esquirols (EI 2)                 Pinotxos (EI 3)                                      Mestres de suport i reforç

   Cristina Castelltort       Elena Franquesa               Laura Palet               Montse Baliu         Montse Clarassó      Gemma Méndez

 

Educació primària

  alba       albert        yannick

    Rikkis (EP 1)                      Toomais (EP 2)                    Baloos (EP 3)                        

    Alba Bautista                        Albert Dalmau                    Yannick Ramis

 

marta   gemma     jordi

      Koticks (EP 4)                      Mowglis (EP 5)                 Akeles (EP 6)

      Marta Casanellas                 Gemma Parera                    Jordi Rojas

 

Especialistes

                      sonia                                                          carles

 Jungle Gym (psicomotricitat) i Educació artísitica (Art)                Robòtica i Educació artística (Música)

                             Sònia Salom                                                                            Carles Casanova

 

                      pol                                          miquel                                   imma

                             Educació física                                       Llengua Castellana                               Llengua anglesa

                                Pol Cantero                                               Miquel Padrós                                         Imma Solano

 

        mendez          laia                   dolors      anna

 Logopèdia i Educació especial                  Psicòloga                             Biblioteca                     Zeladora

          Cristina Méndez                                 Laia Sellarès                      MªDolors Vendrell             Anna Albiol

 

Equip de projectes de Cicle Inicial: Alba, Miquel, Albert i Cristina M.

Equip de projectes de Cicle Mitjà: Yannick, Marta i Pol

Equip de projectes de Cicle Superior: Gemma, Jordi i Carles

Auxiliar de conversa: Angie Sin Yan

 

Personal d'administració i serveis

Gerent: Josep Maria Brunet

Administrativa: Mònica Galtés

Cuinera: Teresa Grau

Manteniment: Josep Sendiu

Neteja: Sara Nuncio i Emília Santos

 

Personal de menjador

Coordinadora: Anna Albiol

Llar d'Infants: Yolanda Jiménez i Clara Gil/ Isabel Fernández

Educació Infantil: Gemma Méndez

Educació Primària: Anna Albiol

 

 

Enllaç per entrar a:

 Presentación1

 

Estàs aquí:Escola Mowgli Curs 18-19 Equip de mestres

D’acord amb el que estableix la Llei 34/2002, de Serveis de la societat de la informació i el comerç electrònic, t’avisem que al navegar per aquest espai web acceptes expressament l’ús de cookies. Sobre la Propietat Legal i el Copyright